Studovna Cafedu

Musíte zpracovat projekt, naučit se na zkoušku, napsat seminárku, či udělat něco do práce? Učíte se v noci a hledáte noční studovnu či knihovnu? V naší nonstop Studovně najdete dostatek prostoru pro svůj notebook, knihu, či zápisník. Připojíte se na net, nabijete si počítač, vytisknete, co potřebujete a k tomu si můžete dát naše lahodné cappuccio. Jediné, co od vás budeme požadovat, je registrace, dodržování ticha v tiché části studovny a ohleduplnost k ostatním. Se svojí ISIC kartou, nebo opencard, pak budete mít přístup do Studovny dnem i nocí – zkrátka nonstop!

Přístup si můžete zřídit na baru v kavárně.

Studovna se dělí na dvě hlavní části:

  • na tichou zónu, kde je potřeba dodržovat ticho – dokonce i šeptání může některé spolu-šprty vyrušovat, tak prosím buďte ohledupní
  • na diskuzní zónu, kde můžete nad tématem diskutovat, či pracovat na poslečném projektu

Ve studovně naleznete i úložné prostory - skříňky na zamykání, či volné knihovničky, kam si můžete odložit své materiály a knihy. Bohužel však za vaše odložené věci nemůžeme nést odpovědnost. Před studovnou v části, která ji propojuje s kavárnou, najdete i tiskárnu. Pro její použití je potřeba se registrovat na baru – baristé vám vše rádi vysvětlí.

A jak je to s cenami? Pro studenty jsme si připravili ceny přímo božské:

  • Vstup na 6 měsíců: 599 kč
  • Vstup na 3 měsíce: 450 kč
  • Vstup na 1 měsíc: 199 kč

Bohužel si můžeme dovolit takto významně dotovat pouze studenty – nájem přeci jenom musíme platit i za studovnu :( … ne-studenti tedy mají registraci o kousek dražší – měsíční za 649kč, čtvrtletní za 1499kč a půlroční za 2499kč.

A kdo je student? Všichni, kteří mají platnou ISIC kartu a je jim pod 26let. Pokud nemáte ISIC kartu, stačí jakékoliv jiné potvrzení o studiu. Pokud vám je více jak 26let, pak jste pro nás studentem v případě, že studujete denní studium.Těšíme se na vás!

 … Dívejte se na východ slunce nad Vinohrady!

 schemata finalni_2017_02_10-tisk- cilovy stav-bila

VELKOPROSTOR_CERNA_KRYCHLE

 NovaStudovna02

20170302_091802

NovaStudovna04tiskarna