CAFEDU aktuálně

Rekonstrukce Kavárna bude uzavřena od 24.2. do 7.3. 2023

Milí zákazníci, po 9 letech nastal čas na pořádnou rekonstrukci baru. Kavárna tak bude bohužel uzavřena od 24.2. do 7.3. 🙁 

Bar potřebujeme zvětšit, opravit podlahu a kompletně nahradit novým nábytkem a vybavením. Zvažovali jsme okénko s kávou s sebou, ale nebude to kvůli pracím možné.:( 

A co studovny? 

Coworking (diskuzní zóna) – bude otevřen až od 18:00 pro všechny, co mají vstup do tiché studovny, jednodenní vstupy se prodávat v tomto období nebudou 

Tichá studovna -. otevřena standartně 24/7 – nebude možné si ale koupit vstupy během rekonstrukce,  proto si je prosím zajistěte/prodlužte do 23.2. – pak už to nebude možné. 

31. 5. 2021

Otvíráme po 6 měsících

Zdravíme z Cafedu, moc vám děkujeme za podporu během doby, co jsem měli pouze okénko nebo teď posledních 14 dní i zahrádku a samozřejmě také za podporu na HitHitu! 😁Již od zítra se na vás budeme těšit už nejenom na zmiňované zahrádce ale konečně i uvnitř. Avšak bohužel kvůli náhlým změnám v opatřeních – směrovali jsme otevření na 14.6. – vás tento týden rádi zatím uvítáme pouze v přízemí kavárny. Od 7.6. pak pojedeme v normálním režimu, tedy obě patra kavárny.

A studovna? Studovna bude už jen další týden fungovat pouze jako Co-working, takže stejně jako doposud. Změna nastane také od 7.6. a to návrat do skoro normálu. Ještě vám dáme více info zase příští týden! Mějte se hezky a stavte se zítra na kávu do šálku a hlavně uvnitř!

Hello from Cafedu, thank you very much for your support during the time when we only had a dispensing window or now for the last 14 days with outside seating and of course also for our support at HitHit!

From tomorrow we will looking forward to you not only in the outside seating but finally also inside. Unfortunately, due to sudden changes in restrictions- we directed the opening to 14.6. – This week we will be happy to welcome you only in the ground floor of the cafe. From 7.6. then we will go in to a normal mode, both floors of the cafe.

And the studyroom? The studyroom will only function as Co-working for another week, so as before. The change will also occur from 7.6. and that is a return to almost normal. We will give you more info next week! Have a nice day and stop by for a cup of coffee tomorrow and especially inside! 😊

21. 10. 2020

Pouze výdejní okénko // Take away window only

Z důvodu vládních opatření týkajících se koronaviru bude kavárna i studovna zavřená (informace ohledně nutnosti zavření studovny ještě budeme zjišťovat a pokud to bude možné, otevřeme ji). Budeme si moc vážit Vaší podpory alespoň formou kávy či jídla s sebou. Děkujeme!

Due to the new restrictions concerning the coronavirus, the cafe as well as the studyroom will be closed (we will try to get more info about the studyroom regime and if it is possible, we will open it again). We will greatly appreciate your support via a purchase of coffee or snacks from out takeaway window. Thank you!