CAFEDU aktuálně

Odměny – Merch , které si můžete zakoupit na crowdfundingové platformě HitHit:

Cafedu signature plecháček

Můžete koupit samostatně jako odměna “ Cafedu signature plecháček“ – vyberte černou nebo bílou variantu a napište nám ji do poznámky k odměně na HitHitu.:) Nebo jakou součást odměny „Cafedu merch pack“ – vyberte černou nebo bílou variantu a napište nám ji do poznámky k odměně na HitHitu.:)

Moc děkujeme!

Buďte ještě stylovější s naší Cafedu mikinou

Můžete koupit samostatně jako odměna „Buďte ještě stylovější s naší Cafedu mikinou“ – vyberte šedou nebo charcoal variantu a napište nám ji společně s velikostí do poznámky k odměně na HitHitu.:) Nebo jakou součást odměny „Cafedu merch pack“ – vyberte šedou nebo charcoal variantu a napište nám ji společně s velikostí (S,M,L,XL, 2XL) do poznámky k odměně na HitHitu.:)

Moc děkujeme!

Trička a plátěné tašky – pouze součástí odměny „Cafedu Merch Packu“

V téhle odměně máte všechno komplet.:) Vyberte prosím plecháček a mikinu z galerií výše a k tomu přidejte tričko a plátěnou tašku z galerie níže. Všechny 4 položky nám prosím napište do poznámky k odměně na HitHitu. U položky plecháček a taška potřebujeme vědět název/barvu, u mikiny a trička pak velikost (S,M,L,XL,2XL) a název/barvu.

Moc děkujeme!

20. 12. 2020

Vánoční otevírácí doba výdejového okénka // Christmas opening hours of dispensing window

Výdejové okénko jede v plném proudu a my děkujeme za všechny návštěvy, moc si toho vážíme. ❤️ Svojí dávku kofeinu si budete moci dopřát i během Vánoc.

The dispensing window is in full mode. Thank you very much for all the visits ❤️ How it will be open over Christmas? ⬆️

21. 10. 2020

Pouze výdejní okénko // Take away window only

Z důvodu vládních opatření týkajících se koronaviru bude kavárna i studovna zavřená (informace ohledně nutnosti zavření studovny ještě budeme zjišťovat a pokud to bude možné, otevřeme ji). Budeme si moc vážit Vaší podpory alespoň formou kávy či jídla s sebou. Děkujeme!

Due to the new restrictions concerning the coronavirus, the cafe as well as the studyroom will be closed (we will try to get more info about the studyroom regime and if it is possible, we will open it again). We will greatly appreciate your support via a purchase of coffee or snacks from out takeaway window. Thank you!