CAFEDU kavárna

Místo pro odpočinek i práci

Kavárna je otevřena od 7:30 do 22 hodin ve všední dny a od 9 do 21 hodin o víkendu a svátcích. Nabízíme příjemné a klidné posezení v jinak rušné části Prahy s krásným výhledem na Národní muzeum. Přístup je samozřejmě bez registrace – ta je nutná pouze do denní a noční studovny, která je umístěná v zadní části mezzaninu. Pokud spěcháte, rádi Vám kávu či něco jiného připravíme s sebou.

Kavárna se nachází ve dvou patrech, které spojuje dominanta prostoru – červené točité schodiště. Obě patra fungují bez obsluhy, je tedy potřeba si přijít objednat na bar. A nebo si objednat přes QR kód. Menuhttps://cafedu.choiceqr.com Objednávku samotnou ale rádi přineseme až ke stolu.

Hlavní část kavárny se nachází v přízemí a najdete zde velké stoly pro větší skupiny (až 10 lidí), pohodlná křesílka nebo také posezení na barových židlích. U každého stolu je zásuvka, takže s nabíjením nebude problém.

Druhou částí kavárny je horní patro, kam se dostanete po točitém schodišti. Pokud je tedy zrovna dole obsazeno, nezoufejte, ještě máme jedno patro! Zde se nachází klidnější část kavárny a nehraje zde hudba.

Výběrová káva

Káva, kterou připravujeme, pochází z lokální pražírny výběrové kávy Dos Mundos z pražských Vinohrad, se kterou úzce spolupracujeme. Espresso i filtrované kávy připravujeme vždy z jednodruhových Arabic, které pravidelně obměňujeme. Původ kávy je pro nás důležitý, a tak si s každou novou kávou hrajeme a nastavujeme ji tak, abychom z chuti dostali maximum. Pro více informací se neváhejte zeptat našich baristů.

V nabídce tak najdete kávy jak na espresso základu, tak kávy filtrované. Všechny kávy umíme připravit i ve studené verzi. Velkým hitem nejen letních měsíců se stal Espresso Tonic, který připravujeme s tonicem Fever Tree. Můžete si u nás také zakoupit kávu na doma. Pokud nemáte doma mlýnek, nelamte si hlavu, kávu Vám rádi nameleme.

V Cafedu vám zkrátka bude skvěle.