Kavárna Cafedu

Přijďte si dát výbornou kávu, kvalitní čaj, či jiný nápoj a zakousněte k tomu croissant nebo sandvič. Posaďte se do pohodlného křesla, otevřete si svojí oblíbenou knížku a nebo si nějakou půjčte z našich knihovniček. Pozvěte k nám své kamárady, známé, partnery, či obchodní partnery. V Cafedu vám zkrátka bude skvěle.

Spěcháte? Vemte kávu s sebou a s její vůní se vydejte poprat s celým dnem.

Cafedu Kavárna je otevřena od 7:30 do 22 hodin ve všední dny a od 10 do 22 hodin o víkendu. Přístup je samozřejmě bez registrace – ta je nutná pouze do denní a noční studovny, která je umístěná v zadní části mezzaninu :). Kavárna se tedy nachází v přízemí a v přední části mezzaninu (když bude v přízemí plno, nebo se budete chtít zkrátka zašít, stačí vyběhnout po točitých červených schodech :)).

Pokud potřebujete pracovat či studovat pozdě do noci, přesuňte se do nonstop Studovny v mezzaninu. Vemte si s sebou svůj oblíbený nápoj a čokoládu – a vyčkejte na východ slunce.

Menu

11380913_1607433472843368_835248515_n

instagram_10

instagram_22

instagram_25

docasny_stav_doplneno

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.