Rekonstruujeme! – pokr. / Work in progress! – news

[CZ/EN] Tichá zóna studovny funguje opět nonstop a další krátký zásah ji čeká až za několik týdnů. Tak hurá do šprtání! Je však možné, že tam bude v období rekonstrukce občas zvýšená hlučnost – ty nejhlučnější práce však budou probíhat brzo ráno. Diskuzní zóna bude uzavřená zítra, v úterý, od 14:00 do večera, mimo těchto pár hodin je nonstop. Děkujeme za pochopení :).

————————————————————————————————————

The quiet zone is working nonstop again and the next short interruption will take place after a few weeks – so there’s plenty of space and time to be nerdy :)! However, the room may be a bit noisier than usual at some times, because the reconstruction is happening very close to it. The loudest times will be only in early mornings. The discussion zone will be closed tomorrow, on Tuesday, from 2pm until the evening. Other than that, it will be nonstop :). Thanks for understanding!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.