Kdo jsme

logoKoncept Cafedu je jednoduchý – máme pro vás dvě příjemné a útulné místnosti, v každé je wifi a každá nabízí trochu jiný pracovní či odpočinkový prostor.

Hledáte noční studovnu? V nonstop Cafedu Studovně je naprosté ticho a je určena na práci a studium. Pokud tedy chcete nad něčím diskutovat, či o něčem mluvit, využijte prosím naší Kavárny. Chceme totiž ostatním zákazníkům zaručit ticho a klid. Všechny stoly jsou prostorné a vybavené zástrčkou. Plánujeme sem také dodat tiskárnu, na které můžete zároveň kopírovat i scanovat. Přístup do Studovny je nonstop a právě proto je nutná registrace. Je totiž potřeba udržovat bezpečnost v nočních hodinách, kdy je tato místnost členům stále otevřena. Po registraci vám aktivujeme na zvolené období přístup na vaší ISIC kartu či opencard, kterou pak použijete pro otevření dveří do této místnosti.

Do naší nonstop Studovny si můžete přinést kávu či cokoliv, co si budete chtít u nás v Kavárně koupit. Jen prosíme, abyste byli ohleduplní k ostatním hostům.

V Cafedu Kavárně, která je otevřená 7:30 – 22:00 po-pá (10-22 so-ne), vás přivítáme vůní kávy a čerstvého pečiva. Můžete si zde posedět a popovídat s kamarády, známými, či obchodnímu partnery a kolegy. Nabídneme vám i další nápoje a studené pokrmy a u vašeho stolu vás nebudeme rušit – pokud budete něco potřebovat, stačí přijít k baru a vybrat si, co si vaše srdce bude přát.  Pokud jste k nám přišli pracovat a na něco jste zapomněli, na baru si také můžete koupit jednoduché papírenské potřeby. A pokud Vám práce trvá déle, než jste čekali, můžete se po 22hé hodině přesunout do noční Studovny, z které Vás nikdo vyhazovat nebude.

cafedu-02_big

cafedu-06_big

kavarna2

Od ledna 2017 jsme pro vás otevřeli novou, větší studovnu :). Pro lepší orietnaci mrkněte na tuhle mapku. Budeme se na vás u nás těšit!!!

docasny_stav_doplneno