Hlučnější sobota // Louder Saturday

Milí kavárníci, vsobotu od 20.00 se bude dole ve velké části kavárny konat soukromá akce Buddy systému a bude tak ve studovně asi trochu více hluku (až do půlnoci). Chtěli bychom se Vám tímto za to dopředu omluvit – je to poslední taková hlasitější akce, protože je pro nás priorita, abyste u nás na studium měli klid. Prosím, počítejte tedy s tímto sobotním hlučnějším večerem.

Dear coffeelovers, there will be a private party on Saturday from 8pm until the midnight, organized by the Buddy system. It will take place in a large part of the coffee room, but we are afraid that some noise will also get to the study room. We would like to tell you this in advance so that you’re not surprised. This will be the last such event, since it is our priority that the study room is calm and silent. Please, accept our apologies for a bit louder Saturday evening.

owls

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.